Ludvík Valíček - Třebíč

střešní systémy a střešní příslušenství


Sv. čecha 10, 674 01 Třebíč, kraj Vysočina
tel: 774 841 655
ludvik.valicek@seznam.cz

Plastová okna a dřevěná okna

Střešní okna dodáváme přímo k vám domů, na stavbu, nebo na jekékoliv Vámi určené místo.
Tuto službu poskytujeme jako ucelenou dodávku se střešní krytinou, nebo vlastním dodávkovým vozem.

Velux

Firma VELUX je výrobce střešních oken s více než šedesátiletou tradicí. Přestože prodává své výrobky po celém světě, jejich podnikání je založeno především na dobré znalosti místních podmínek. Společnost VELUX byla v České republice založena v roce 1990 a od té doby je také na českém trhu k dispozici široké spektrum jejich výrobkůSortiment značky Velux představuje systém střešních oken, montážních a zastiňovacích doplňků. Jejich soulad je zárukou snadného nákupu, montáže, údržby, servisu a dlouhé životnosti. Velux poskytuje prodlouženou 10 letou záruku, a to v případě, že jsou střešní okna Velux nainstalována s originálním lemováním a montážní sadou BDX.

http://www.velux.cz/

Roto

Firmu Roto-Frank založil v roce 1935 technik a vynálezce Wilhelm Frank ve Stuttgartu. V současnosti disponuje výrobními závody a obchodními pobočkami po celém světě. Od Japonska po Nový Zéland, od USA po Francii. Vyrábí stavební elementy - střešní okna, solární systémy, půdní schody, jakož i stavební kování pro okna a dveře v nejvyšší kvalitě. V oblasti výroby střešních oken a stavebního kování je předním evropským, respektive světovým výrobcem.

Už před 35 lety získala firma Roto-Frank světový primát v konstrukci střešních oken s výklopným způsobem otevírání, které umožnilo získat nové dimenze bydlení. Dodnes určují standard kvality bydlení "pod střechou". Nový směr udává firma Roto-Frank střešním oknem s výsuvně kyvným otevíráním ve vysoce hodnotném plastovém provedení. Použitím zateplovacích bloků stanovila firma nová měřítka na kvalitu, energetickou spotřebu a ekologii.

http://www.roto-frank.cz/

Fakro

Firma FAKRO je soukromou firmou, které začátky se datují do roku 1991 a v které podíl mají občané různých národů: Velká Británie, Rakouska, Španělska, Holandska, Irska, Německá, Polska, Ruska a Maďarska.

Našim cílem je dodávat produkty té nejvyšší kvality, určené pro podkroví a plnící přání zákazníků na celém světě. Stanovujeme si tyto cíle a zároveň dbáme o zdraví a bezpečí našich klientů, a stejně tak i o ochranu životního prostředí.

http://www.fakro.cz/

Rooflite

Cílem společnosti RoofLITE je poskytovat svým zákazníkům co nejzajímavější nabídku střešních oken „v nízké cenové relaci“. Nabízí výrobky za nejnižší ceny při současném zachování vysoké kvality.Společnost RoofLITE hungary Kft. Poskytuje na všechna střešní okna a lemování záruku 10 let. Tato záruka je poskytována na střešní okna, včetně skla a lemování. Na zastiňující doplňky a elektrické ovládání je poskytována dvouletá záruka. Záruka se vztahuje na závady vzniklé vadou materiálu, výroby nebo konstrukce.

Společnosti RoofLITE nebylo od doby založení firmy oznámeno více než 0,15% záručních reklamací z celkového počtu prodaných výrobků.

http://www.rooflite.cz/

KALKULACE

Typ okna
Šířka
*
Výška
*
Počet kusů
*
Výrobce
*
Místo stavby
*
Mail
*
Mobil
Poznámka
  údaje označené * jsou povinné