Ludvík Valíček - Třebíč

střešní systémy a střešní příslušenství


Sv. čecha 10, 674 01 Třebíč, kraj Vysočina
tel: 774 841 655
ludvik.valicek@seznam.cz

Střešní okna

Přinášejí světlo a vzdušnost do půdního prostoru a jsou vhodná pro jakoukoliv šikmou střechu. Každý si může vybrat z nepřeberného množství, typů, velikostí a kvality. Jednotlivé typy se od sebe liší především způsobem otevírání - kyvné,výsuvně kyvné a výklopné. Ke každému oknu je k dispozici velké množství doplňků (rolety, žaluzie, markýzy, motorické ovládání, sítě proti hmyzu).

Střešní okna se obecně rozdělují na dřevěná střešní okna a plastová střešní okna. Dodáváme kompletní sortiment střešních oken od předních světových výrobců. Střešní okna Velux, střešní okna Roto, střešní okna Fakro, střešní okna Rooflite. Dodáváme samozřejmě originální příslušenství nebo světlovody.

Světlovody

Světlovod je stavební prvek, který do interiéru budovy přivádí přirozené světlo. Světlovody dodáváme od výrobců: Velux, Fakro.

Půdní schody

Půdní schody jsou skládací schody nebo žebřík umožňující vchod do půdních prostor. Dodáváme půdní schody převážně od výrobců: Fakro, Roto, Onduline.

O firmě

Prodejem střešních materiálů se zabývám od roku 1992, kdy jsem začal pracovat jako prodejní specialista na šikmé střechy. V roce 2005 jsem založil vlastní firmu specializovanou na prodej střešních systémů a střešních doplňků jako logické pokračování předchozí dlouholeté činnosti.

Podílíme se na dodávkách materiálů pro významné regionální pokrývačské i tesařské firmy.
Nezřídka dodáváme střešní materiály i na soukromé stavby.

Na základě dlouholetých zkušeností zajišťujeme kompletní servis pro zákazníka.
Zaměření střechy a cenovou nabídku zpracujeme zdarma. Při dodávce materiálu se snažíme maximálně vyhovět požadavkům zákazníka. Jsme připraveni zajistit dopravu na stavbu vozidly s hydraulickou rukou. V případě zájmu zajistíme odbornou montáž specializovanou firmou.

KALKULACE

Typ okna
Šířka
*
Výška
*
Počet kusů
*
Výrobce
*
Místo stavby
*
Mail
*
Mobil
Poznámka
  údaje označené * jsou povinné