Ludvík Valíček - Třebíč

střešní systémy a střešní příslušenství


Sv. čecha 10, 674 01 Třebíč, kraj Vysočina
tel: 774 841 655
ludvik.valicek@seznam.cz

Pálené tašky

Výhoda pálených tašek spočívá především v tradičním materiálu, ze kterých jsou tašky vyrobeny a který se na střechách používá již 4000 let. Vyžadují takřka nulovou údržbu a jsou odolné vůči kyselinám a louhům (ptačí trus, emise z ovzduší, atd.). Běžná životnost pálených tašek se pohybuje v rozmezí od 80 do 100 let. Vyrábí se ve třech variantách: režná, engoba a glazura.

Jsme Vám schopni dodat pálené tašky od předního výrobce. Zaměření střechy a cenovou nabídku zpracujeme zdarma. Na vyžádání můžeme zajistit odbornou prohlídku Vašeho krovu z hlediska statiky. Dodávku materiálů provádíme včetně dopravy zboží až na stavbu vozidly s hydraulickou rukou. Zaručujeme kompletnost dodávky a případnou výměnu rozbitých tašek během přepravy. Spolupracujeme s odbornými firmami, proto jsme schopni Vám zajistit pokládku Vaší střechy i montáž krovu.

Tondach

Pálená taška se vyrábí z čistě přírodních materiálů a pálí se za vysokých teplot. Takto vyrobená taška je výborným tepelným izolantem, skvěle akumuluje a dýchá - pod krytinou se tedy nehromadí kondenzát ani se nevytváří plíseň. Jedinou nevýhodou je větší náročnost na konstrukci krovu. Sklon střechy musí být větší než 12°. V našem sortimentu pálené střešní tašky najdete výrobky od firmy Tondach. Na zakázku jsme schopni dodat i pálenou krytinu od zahraničních výrobců, ovšem kvůli neporovnatelně horšímu servisu (například při dodání několika chybějících kusů, možnosti vrácení přebytečných tašek atp.) preferujeme Tondach - osvědčeného domácího výrobce.

http://www.tondach.cz/

KALKULACE

Typ střechy
 
Rozměr A
*
Rozměr B
*
Výrobce
*
Model
Místo stavby
*
Mail
*
Mobil
Poznámka
  údaje označené * jsou povinné