Ludvík Valíček - Třebíč

střešní systémy a střešní příslušenství


Sv. čecha 10, 674 01 Třebíč, kraj Vysočina
tel: 774 841 655
ludvik.valicek@seznam.cz

Střechy a střešní systémy

Střecha je stavební konstrukce, která ukončuje stavbu shora a chrání ji proti povětrnostním vlivům. Též odvádí vodu a brání jí v nahromadění. Skládá se z nosné konstrukce (např. krov) a střešní krytiny. Hlavní funkcí střechy je chránit prostor pod sebou před povětrnostními vlivy (deštěm, sněhem, větrem, slunečním zářením apod.). V závislosti na typu prostoru, který střecha uzavírá, jsou na její provedení kladeny různé požadavky.Jedná se zejména o profilované tašky, které se kryjí v jedné vrstvě a jejich spotřeba se pohybuje v závislosti na typu tašky. Střešní krytiny se obecně rozdělují dle materiálu ze kterého jsou vyrobeny: střešní krytina betonová, střešní krytina pálená, střešní krytina plechová, střešní krytina vláknocementová, střešní krytina asfaltová.

Naše nabídka

Nabízíme kompletní sortiment střešních krytin na veškeré typy střech od renomovaných výrobců.

Zvláštní položkou jsou střešní PVC fólie, používané převážně pro pokládku plochých střech.

O firmě

Prodejem střešních materiálů se zabývám od roku 1992, kdy jsem začal pracovat jako prodejní specialista na šikmé střechy. V roce 2005 jsem založil vlastní firmu specializovanou na prodej střešních systémů a střešních doplňků jako logické pokračování předchozí dlouholeté činnosti.

Podílíme se na dodávkách materiálů pro významné regionální pokrývačské i tesařské firmy.
Nezřídka dodáváme střešní materiály i na soukromé stavby.

Na základě dlouholetých zkušeností zajišťujeme kompletní servis pro zákazníka.
Zaměření střechy a cenovou nabídku zpracujeme zdarma. Při dodávce materiálu se snažíme maximálně vyhovět požadavkům zákazníka. Jsme připraveni zajistit dopravu na stavbu vozidly s hydraulickou rukou. V případě zájmu zajistíme odbornou montáž specializovanou firmou.

KALKULACE

Typ střechy
 
Rozměr A
*
Rozměr B
*
Výrobce
*
Model
Místo stavby
*
Mail
*
Mobil
Poznámka
  údaje označené * jsou povinné