Ludvík Valíček - Třebíč

střešní systémy a střešní příslušenství


Sv. čecha 10, 674 01 Třebíč, kraj Vysočina
tel: 774 841 655
ludvik.valicek@seznam.cz

Řezivo

Krov je nosná konstrukce střechy. Účelem krovu je nést střešní krytinu, například střešní tašky nebo lepenku, a přenášet zatížení vznikající sněhem, větrem a vlastní tíhou na nosné stěny stavby. Při stavbě krovu je třeba vzít v úvahu využití půdního prostoru (podkroví). V současné době je obvyklé obytné využívání podkroví, takže krov se konstruuje tak, aby umožňoval bezproblémový pohyb v podkroví. Používané krovy jsou proto jednodušší než krovy starší, u nichž bývá běžné, že půda je částečně neprůchozí. Krov se skládá z řady prvků vodorovných, svislých a šikmých.

Tesařské konstrukce se rozdělují do tří základních podskupin a to na latě, desky a hranoly. Dřevo se dále dělí na impregnované a bez impregnace. Impregnace slouží k dlouhodobé ochraně dřeva před dřevokaznými škůdci. V našich podmínkách se nejčastěji používá impregnace máčením.

Dodáváme

O firmě

Prodejem střešních materiálů se zabývám od roku 1992, kdy jsem začal pracovat jako prodejní specialista na šikmé střechy. V roce 2005 jsem založil vlastní firmu specializovanou na prodej střešních systémů a střešních doplňků jako logické pokračování předchozí dlouholeté činnosti.

Podílíme se na dodávkách materiálů pro významné regionální pokrývačské i tesařské firmy.
Nezřídka dodáváme střešní materiály i na soukromé stavby.

Na základě dlouholetých zkušeností zajišťujeme kompletní servis pro zákazníka.
Zaměření střechy a cenovou nabídku zpracujeme zdarma. Při dodávce materiálu se snažíme maximálně vyhovět požadavkům zákazníka. Jsme připraveni zajistit dopravu na stavbu vozidly s hydraulickou rukou. V případě zájmu zajistíme odbornou montáž specializovanou firmou.

KALKULACE

Typ střechy
 
Rozměr A
*
Rozměr B
*
Místo stavby
*
Mail
*
Mobil
Poznámka
  údaje označené * jsou povinné